Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very love shine love love love
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$60
Original Price: NT$134
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Double Side |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Rat Tail Comb |
| 長度 | 4.15 cm |
| 寬度 | 1.34 cm |
| 高度 | 20.9 cm |
| SKU | sb25041505523149937 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 4833138 people said the quality is very good!
Author: h***2
Date:
Review: Very love shine love love love
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: h***s
Date:
Review: Amazing 🤩 so excited
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: D***l
Date:
Review: I love the quality, it's really nice
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: e***2
Date:
Review: جميل جدا جدا جدا جدا
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.